Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii pentru pregatirea muzicala pe diferite instrumente muzicale de suflat (trompeta,basfligorn,trombon,tuba,saxofon) a formatiei instrumentale, necesare pentru tinerii din comuna Abramut si totodata participarea la diferite evenimente si festivitati organizate in comuna.

Număr anunț
DA26424482
Autoritate contractantă
PRIMARIA ABRAMUT (CUI 5431691)
Furnizor / câștigător
FLEISZ RICHARD PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34676067)
Cod CPV
80340000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat