Atribuită
Cumpărare directă
CIMENT HOLCIM 40KG-5SACI SAC,VOPSEA 4L-2BUC ELECTROZI DE 2.5-9KG COLTAR TREAPTA -81 BUC POLICARBONAT FUMURIU 6MM-4BUC POLICARBONAT FUMURIU DE 4MM-1BUC LA 3ML POPNITURI 4.8*40-11 PUNGI SEIBI-200BUC ULEI IN LA 5L-6BUC GRUND 0.75ML-1BUC BURGHIU -8BUC SACI RAFIE -80SACI
- Număr anunț
- DA26425247
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- SABADEL DANIEL SRL (CUI 26104129)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.330,58 RON
- Valoare atribuită
- 5.330,58 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.