Atribuită
Cumpărare directă
buna ziua, dorim sa achizitionam de la dumneavostra Sfoara Canepa 200G 3.000 BUC 4.2300 Foarfeca Ek Explorer 19 Cm Neagra 3.000 BUC 16.7600 Pix Cu Bila Ek R301 Orange 0.7 Mm Stick&Grip Albastru 30.000 BUC 0.5900 Saci 760x1350/0.07 Reciclati 6.000 BUC 1.4300 Banda Adeziva Amb BiroCO 48X66m Transparent AC 3.000 BUC 1.8800 Hartie 70x100 53g Alba Fara Pe 1.000 KG 6.8200 Hartie Cop Varicopy A4 80g 500 Coli 15.000 TOP 11.9000 Masca Medicala Trei Straturi Trei Pliuri 1R 1,000.000 BUC 0.8900
- Număr anunț
- DA26392622
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.170,21 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.