Atribuită Cumpărare directă

BANANE,STRUGURI,CARTOFI,MURATURI DEVERSE,PATRUNJEL RADACINA,LAMAII,VARZA,PERE,MORCOVI,TELINA,ARDEI KAPIA

Număr anunț
DA26418094
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
RUBINRO COM SERV SRL (CUI 5773783)
Cod CPV
03222111-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,32 RON
Valoare atribuită
588,32 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,32 RON

din 588,32 RON estimat