Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Materiale: Agrafe 50mm 100buc/cutie 60 buc x 4.50 lei Banda adeziva 4 buc x 2.50 lei Biblioraft 7.5cm 8 buc x 7.00 lei Buretiera cu gel 20 buc x 6.00 lei Capsator metalic 20 buc x 15.00 lei Capse 24/6 1000buc/cut 20 buc x 3.00 lei Creion grafit 20 buc x 1.00 lei Dosar carton cu sina 200 buc x 0.60 lei Folie protectie 4 buc x 8.00 lei Hartie xerox A4 4 buc x 13.00 lei Lipici solid 20 buc x 4.00 lei Marker permanent negru 20 buc x 6.00 lei Pix antibacterian 100 buc x 6.00 lei Pix rosu 20 buc x 1.50 lei Perforator metalic 12 buc x 25.00 lei Plic kraft 4 buc x 1.00 lei Rigla transparenta 30cm 40 buc x 1.50 lei Sfoara canepa 20 buc x 6.00 lei Foarfeca birou 16cm 4 buc x 8.00 lei Cutter 18mm 4 buc x 10.00 lei Sac rafie 40 buc x 2.00 lei Textmarker galben 20 buc x 5.00 lei Tusiera metalica 40 buc x 9.00 lei Tus stampila albastru 20 buc x 4.00 lei Dezinfectant suprafete 4 buc x 35.00 lei Gel dezinfectant 20 buc x 48.00 lei Masca protectie 50buc/cut 20 buc x 30.00 lei Manusi latex 100buc/cut 4 buc x 100.00 lei Pungi ziplock 4 buc x 5.00 lei Saci menajeri 60l 4 buc x 7.00 lei Lanterna 4 buc x 70.00 lei Baterie R3 12 buc x 4.00 lei Termometru infrarosu 4 buc x 350.00 lei Ecuson cu ac si clip 40 buc x 2.00 lei, pentru comuna Sapata, judetul Arges.
- Număr anunț
- DA26419002
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAPATA (primaria comunei sapata) (CUI 5050565)
- Furnizor / câștigător
- ROFI-COVI SRL (CUI 3734257)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.002 RON
- Valoare atribuită
- 7.002 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.