Atribuită
Cumpărare directă
Achiuzitie intocmiri carti funciare si ridicari topo drumuri comuna Cordareni dupa cum urmeaza: 1.Intocmire CF pentru proiect "Modernizare drumuri" DS 76, DS 5, DS 706, DS 683/0, DS 8 si pentru proiect "extindere alimentare apa" DS 2, DS 93 si DS 69/0, total 8 drumuri. 2. Ridicari topo pentru proiect "Modernizare drumuri" DS 76-2283 mp, DS 5-511mp, DS 706-1354mp, DS 683/0-127mp, DS 8-5557mp si pentru proiect "extindere alimentare apa" DS 2-611mp, DS 93-227mp si DS 69/0-1450mp, total 12120mp.
- Număr anunț
- DA26422573
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- PFA CIOBANU PAVEL (CUI 22108098)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.596 RON
- Valoare atribuită
- 10.596 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.