Atribuită Cumpărare directă

Lenovo V15-IIL, 15.6FHD TN AG 220N N, Intel Core I5-1035G1, 8GB DDR4, 256GB SSD, INTEGRATED GRAPHICS, WLAN 1X1AC+BT, 0.3MP, FREE DOS, 2Y COURIER/CARRYIN

Număr anunț
DA26422851
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.995 RON
Valoare atribuită
9.995 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.995 RON

din 9.995 RON estimat