Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii la instalatia electrica precum si la echipamentele electrice la Ponton Dormitor 465 situtat in port Harsova, conform anunt de publicitate nr. ADV1168906/10.09.2020 si oferta nr. 541/17.09.2020, inregistrata la AFDJ RA Galati cu nr. 30088/17.09.2020. În cazul în care Prestatorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalentă cu 0,1% din valoarea comenzii pentru fiecare zi de întârziere până la îndeplinirea efectiva a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare mentionat in comanda. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligația de plată în termenul convenit, Prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalități,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA26432475
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
BUGION SERVICE SRL (CUI 9461555)
Cod CPV
50241000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.998,41 RON
Valoare atribuită
44.998,41 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.998,41 RON

din 44.998,41 RON estimat