Atribuită
Cumpărare directă
1. Tip asigurare: RCA, Tip inmatriculare: inmatriculat, Tip Auto: Autoutilitara, Marca DACIA DOKKER, capacitate cilindrica 1461 cc, putere 66 kw, nr locuri 2, masa maxima 1956 kg, valabilitate 12 luni, incepand cu data de 09.10.2020 , prima de asigurare 1392,42 lei. 2. Tip asigurare: RCA, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip Auto: Buldoexcavator, Marca JCB, capacitate cilindrica 4760 cc, putere 55 kw, nr locuri 1, masa maxima 7600 kg, valabilitate 12 luni, incepand cu data de 28.09.2020 , prima de asigurare 609,93 lei, cu Decontare directa inclusa. Prima de asigurare totala - 2002.35 lei
- Număr anunț
- DA26425228
- Autoritate contractantă
- Comuna Sona (CUI 4562036)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.002,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.002,35 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.