Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse de curatenie si igiena pana in limita sumei de 50.000 lei fara TVA.

Număr anunț
DA26408750
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
MRG SKINCARE S.R.L. (CUI 41163188)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat