Atribuită Cumpărare directă

Dimetil sulfoxid cod SU0153 : 156,75 RON/1l x2 = 313.50 RON Sau clorura de metilen import cod CL0332 : 95 RON/1l x2 = 190

Număr anunț
DA26384476
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,50 RON
Valoare atribuită
503,50 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,50 RON

din 503,50 RON estimat