Atribuită Cumpărare directă

Panel LED incastrat 36w 60x60cm 3400lm 4000K(lumina naturala)PHILIPS. 3 ani garantie

Număr anunț
DA26408067
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,41 RON
Valoare atribuită
117,41 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,41 RON

din 117,41 RON estimat