Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de verificare a unui numar de 74 hidranti, din care 52 hidranti interiori si 22 hidranti exteriori. Caietul de sarcini si anexa cu locatiile unde se afla amplasati hidrantii, le regasiti atasate la sectiunea documente.

Număr anunț
DA26424344
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI 13783214)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.330 RON
Valoare atribuită
3.330 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.330 RON

din 3.330 RON estimat