Atribuită
Cumpărare directă
Business fiber power 500 - Internet standard 90 up to 100mbps + up to 100mbps national Adresa Str. Campiei nr 78 - 15 eur, Str. Campiei nr 51- 45euro Costul total lunar al serviciilor este de 60 EURO fara TVA, reprezentand 295,60 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9260 RON valabil in data de 22.09.2020
- Număr anunț
- DA26413893
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA POIANA TURDA (CUI 18012652)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.547,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.547,20 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.