Atribuită Cumpărare directă

Absorbant natural hidrofob pentru Hidrocarburi din turba deshidratata ---220 saci - 76 lei/sac 7 kg (total 1540 kilograme) 220 buc saci x 7 kg/sac = 1540 kg. 220 saci x 76 lei/sac = 16.720 lei fara TVA

Număr anunț
DA26418017
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
NEXT INDUSTRY S.R.L. (CUI 29442442)
Cod CPV
39563500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.720 RON
Valoare atribuită
16.720 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.720 RON

din 16.720 RON estimat