Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE DACIA Duster + placute frana Piese: COLECTIE FILTRU HAB, FILTRU AER, FILTRU MOTORINA, GARNIT BUSON BAIE, FILTRU ULEI, ULEI ELF FE 5W30, PRODUSE MARUNTE, BEC POZITIE, BEC 12V, PLACUTE FR.F., BEC POZITIE, BEC AUTO H7 +MANOPERA.

Număr anunț
DA26422865
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
Cod CPV
71356000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,18 RON
Valoare atribuită
1.579,18 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579,18 RON

din 1.579,18 RON estimat