Atribuită
Cumpărare directă
Sticla de laborator Isolab, de culoare bruna, 100 ml Realizata din sticla borosilicata 3.3 cu pereti densi si rezistenti la sfaramare. Culoarea bruna previne lumina UV sa patrunda in interiorul sticla. Pereti densi, baza solida si margine ingrosata ce previn spargerea in timpul spalarii sau al transportului. Rezistenta la impact, stabila termic, autoclavabila la 121 °C. Capacele nu trebuiesc inchise in timpul autoclavarii. Gatul inclinat permite ca debitul de lichid sa curga fara restrictii, fara a lasa vreun reziduu pe gat. Gat larg, cu filet GL45, ce permite umplerea si turnarea rapida. Inelele cu design unic previn scurgerile. Capacele sunt realizate din polipropilena
- Număr anunț
- DA26449313
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,10 RON
- Valoare atribuită
- 308,10 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.