Atribuită Cumpărare directă

Genunchiere profesionale volei,compozitie fibroasa: poliester 45%, nylon 25%, rayon 21% si cauciuc 9%, cu insertii de burete pentru protectie la socuri in partea din fata, elasticitate sporita, textura material ce permite eliminarea transpiratiei in partea din spate, Marimi 15L, 5XL

Număr anunț
DA26434795
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180 RON
Valoare atribuită
2.180 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180 RON

din 2.180 RON estimat