Atribuită
Cumpărare directă
K-SEPT Rezerva Dezinfectant maini alcool 75% Biocid, 10L ( 3 buc.), Kynita K-SEPT Dezinfectant maini pe baza de alcool 75%, 5 L Avizat(5 buc), Septolit V19 Dezinfectant suprafete Biocid, avizat Ministerul Sanatatii 1L (8 buc), Septolit V19 Biocid dezinfectant suprafete, avizat Ministerul Sanatatii 5 L, Hygienium Dezinfectant Biocid Universal suprafete, 750 ml Avizat Ministerul Sanatatii ( 6 buc), Mopy Cloraxan Dezinfectant pentru uz profesional, 5 L, Hygienium Dezinfectant universal pentru suprafete parfumat, 5 L avizat Ministerul Sanatatii
- Număr anunț
- DA26423020
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala, Posestii Paminteni (CUI 28958640)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 983,89 RON
- Valoare atribuită
- 983,89 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.