Atribuită
Cumpărare directă
Popnit cap bombat Aluminiu 4.8x12mm = 1000 buc Colier auto, banda inox 16-27 = 50 buc Colier auto, banda inox 40-60 = 50 buc Colier auto, banda inox 50-70 = 50 buc Tija filetata otel zincat 8.8 M8 = 2 buc Tija filetata otel zincat 8.8 M10 = 2 buc Tija filetata otel zincat 8.8 M12 = 2 buc Popnit cap bombat Aluminiu 4.8x20mm = 500 buc
- Număr anunț
- DA26420812
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
- Cod CPV
- 44212316-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,75 RON
- Valoare atribuită
- 361,75 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.