Atribuită Cumpărare directă

SURUB IMBUS DIN 912 M 14*60 NG.12.9 - ref.12142/11.09.2020

Număr anunț
DA26421039
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,20 RON
Valoare atribuită
49,20 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,20 RON

din 49,20 RON estimat