Atribuită
Cumpărare directă
Conform oferta depusa pentru LOT 1 din achizitia “LOT 1_Reactor cu incalzire -Metanizator; LOT 2_Catalizator; Compresor aer cu butelie de acumulare - PROIECT PN-III-P1-1.2-PCCDI-2017-0404/31PCCDI/2018”, ADV1167488. Tensiune de alimenatre: 230 V Putere rezistența electrica: 2 kW Temperatura de lucru: 100 grade Celsius Presiune maxima de lucru: 8 bar Volum: aproximativ 940 cm cubi Material: otel inoxidabil 1.4301 Flansa cu 8 suruburi asamblata cu garnitura Robineti alimentare/refulare: 3/4 inch Invelitoare otel inoxidabil 1.4301 Fara catalizator Termen de garantie: 24 luni de la data receptiei cantitative si calitative. INCHEIEREA PREZENTEI ACCESARI DIN SEAP REPREZINTA COMANDA FERMA A AUTORITATII CONTRACTANTE.
- Număr anunț
- DA26421506
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- NEW SMART METAL S.R.L. (CUI 39891856)
- Cod CPV
- 45214630-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.975 RON
- Valoare atribuită
- 16.975 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.