Atribuită Cumpărare directă

Catarg pentru drapel, realizat din fibra de sticla, 6m, cu cablu de rulare pe interior, Urna plexiglass transparent, 30x30x30 cm

Număr anunț
DA26421748
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
Cod CPV
44212250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.150 RON
Valoare atribuită
5.150 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.150 RON

din 5.150 RON estimat