Atribuită Cumpărare directă

SSD WD Blue (2.5", 1TB, SATA III 6 Gb/s), cablu interfata inclus - 23 bucati, necesare pentru desfasurarea alegerilor Administratiei Publice Locale din data de 27.09.2020. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate.. Termen de livrare: la data de 25.09.2020.

Număr anunț
DA26439075
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.040 RON
Valoare atribuită
11.040 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.040 RON

din 11.040 RON estimat