Atribuită Cumpărare directă

plasa sudata #6 4buc*88.24 = 352.96 ciment cemrom 40kg 60saci*15.966 = 957.98 plasa sudata #4 3buc * 37.81 = 113.45 osb 10 3buc * 37.81 = 113.45

Număr anunț
DA26423024
Autoritate contractantă
COMUNA PREDEAL SARARI (CUI 2843108)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537,84 RON
Valoare atribuită
1.537,84 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537,84 RON

din 1.537,84 RON estimat