Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROU NR.CRT DENUMIRE ARTICOLE CANTITATE PRET LEI/BUC FARA TVA VALOARE LEI FARA TVA 1. TONER BROTHER TN 1030 10 50.42 504.20 2. TONER CANON CRG 046H BK 2 109.24 218.48 3. MARKER TABLA SCOLARA 60 2.52 151.20 4. DOSAR PLASTIC 100 0.55 55.00 5. HARTIE XERIX A4 50 12.61 630.50 6 DVD 10 BUC/SET 2 11.76 23.52 7. BURETE TABLA 16 2.94 47.04 8. TONER CRG-046 BK 2 84.03 168.06 9. TONER HP Q2612A 1 84.03 84.03 10. TONER CANON C-EXV 18 1 84.03 84.03 11. TONER SAMSUNG ML 2010 1 84.03 84.03 TOTAL 2050.09
- Număr anunț
- DA26415737
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PAUSESTI OTASAU (CUI 29012518)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050,09 RON
- Valoare atribuită
- 2.050,09 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.