Atribuită
Cumpărare directă
Geroroyal sapun lichid 1 l, cu pompita Sapun lichid Avanti, 5 l. Spray de mobila marca Pronto, antipraf, 300 ml Detergent Ajax geamuri Domestos ambalat la flacon de 750 ml. Domestos ambalat la bidon de 5 l. Detergent pentru vase, Fairy, 800 ml Crema de curatat marca Cif Universala, 750 ml Bureti vase cu canel profesionali, 14x7 cm. Saci menaj HDPE 60 l, 60x80 cm, 20 buc/rol, galbena, 15 microni.
- Număr anunț
- DA26431897
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.472,90 RON
- Valoare atribuită
- 6.472,90 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.