Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE:BANDA MARCARE 48*33 GSLBRN/NRGRU-2BUC;HARTIE IG.ALBA 2STR. 30R/BAX-6BUC;PRONTO DET LEMN CURAT 750ML-2BUC;SANO FLOOR PLUS 2L-2BUC;SCAUN INALTATOR COPII PVC-9BUC;IGIENOL DEZ. UNIVERSAL 750ML-6BUC;CIF CREMA 500ML-10BUC;AJAX PRAF 500GR-3BUC;BONETE CU ELASTIC 100BUC/SET-1SET;RIVEX CASA 4L-1BUC;ASEVI PARDOSELI 5L-1BUC;VOPSEA SPRAY 400ML-2BUC;PROSOP GIGA EXTRA-4BUC.
- Număr anunț
- DA26421134
- Autoritate contractantă
- Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci Macin (CUI 4165699)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.251,30 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.