Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DAB VARIATOR PT 2500W 32-941/ALB

Număr anunț
DA26422899
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU"LUNCA CETATUII (CUI 17169307)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,78 RON
Valoare atribuită
171,78 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,78 RON

din 171,78 RON estimat