Atribuită Cumpărare directă

ceastă versiune vă permite întocmirea și depunerea automată a formularelor în Registrul Agricol Național (RAN ). Funcționalitățile programului sunt următoarele: - transferul datelor din baza locala, pe fiecare localitate componenta a unitatii administrativ – teritoriale , prin generarea automata a arhivelor si depunerea in platforma RAN. - verificarea automată a corelațiilor dintre baza de date RAN si baza de date locala

Număr anunț
DA26431205
Autoritate contractantă
COMUNA ANINOASA (CUI 4280108)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72212000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat