Atribuită Cumpărare directă

1 Detergent dezinfectant universal Sanytol pardoseli si suprafete 1l SL312202 BUC 4.00 12.00 0.00 48.00 2 Dezinfectant 750 ml Atlantic Domestos 1324 BUC 4.00 6.90 0.00 27.60 3 Lavete universale 3/set Sweet Home PS-1859 SET 4.00 1.22 0.00 4.88 4 Hartie igienica 3 straturi alba 10 role/set Perfex 23958 SET 5.00 6.90 0.00 34.50 5 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 1.00 55.00 0.00 55.00 6 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home WNS-0530 ROL 4.00 2.11 0.00 8.44 7 Sapun lichid 250 ml Original Dove 177000 BUC 4.00 5.60 0.00 22.40

Număr anunț
DA26428603
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,82 RON
Valoare atribuită
200,82 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,82 RON

din 200,82 RON estimat