Atribuită
Cumpărare directă
Laptop HP ProBook 430 G7, 13.3 inch LED FHD Anti-Glare (1920x1080),Intel Core i7-10510U Quad Core (1.8GHz, up to 4.9GHz, 8MB), videointegrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR4 2666MHz (1x16GB), SSD 512GBPCIe NVMe (8VT57EA). No ODD, Card reader, Boxe stereo integrate, HD audio, WebcamHD 720p, LAN 10/100/1000, WLAN Intel AX 201 ax 2x2, Bluetooth 5,Fingerprint Sensor, Porturi: 1x USB 3.1 Type-C Gen 1 (Power delivery,DisplayPort)/ 2x USB 3.1 Gen (1x powered port)/ 1x HDMI/ 1x RJ-45/ 1xheadphones/microphone/ 1x Standard Security Lock, adaptor 45W, Baterie 3celule Li-ion 45Wh Long Life, Tastatura rezistenta la stropire, Silver,Greutate 1.49 Kg , Dimensiuni 30,85 x 23,1 x 1,8 cm, Windows 10 PRO 64bit. Garantie:12 luni.
- Număr anunț
- DA26422001
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.656 RON
- Valoare atribuită
- 7.656 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.