Atribuită Cumpărare directă

Masca faciala 3 pliuri, cutie cu 50 bucati

Număr anunț
DA26418051
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
CONSTANT DISTRIBUTION SRL (CUI 32850760)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,88 RON
Valoare atribuită
1.848,88 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,88 RON

din 1.848,88 RON estimat