Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea cladirii cuprinse in DOMENIUL PUBLIC - a comunelor.Suma asigurata este valoarea cladirii inregistrate in evidenta contabila,impreuna cu echipamente operationale.Polita acopera urmatoarele riscuri:incendiu,furtuna,furt,catastrofe naturale. Asigurare este anuala,prima totala anuala este -4959.27 lei Centru de Batrani Santaul Mare-4959.27 lei
- Număr anunț
- DA26421145
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORS (CUI 4390526)
- Furnizor / câștigător
- BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.959,27 RON
- Valoare atribuită
- 4.959,27 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.