Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare servicii internet pentru Primaria Chitila, Scoli si Gradinite de pe raza ORasului Chitila, conform tabel atasat. Perioada de contractare va fi pana la 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire prin Act aditional pana la aprobarea bugetului pe anul 2021.
- Număr anunț
- DA26419447
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.270 RON
- Valoare atribuită
- 3.270 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.