Atribuită Cumpărare directă

5230 - Dermofarm dezinfectant suprafete 750 ml-6* 23,91 lei fara tva 5250 - Dermofarm dezinfectant suprafete 5 l - 10*141,30 lei fara tva

Număr anunț
DA26438440
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478,63 RON
Valoare atribuită
1.478,63 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478,63 RON

din 1.478,63 RON estimat