Atribuită Cumpărare directă

Servicii specializate de curatenie si dezinfectie , pentru mentinerea ingrijita si asigurarea celor mai bune conditii de functionare a spatiilor. Personalul va avea ca obiectiv urmatoarele: -maturarea tuturor spatiilor interioare si exterioare -curatarea prin spalare a pardodelilor interioare -curatare a periodica a obiectelor sanitare si a mobilierului interior -igenizarea tuturor spatiilor amenajate interioare si exterioare -colectarea, golirea si evacuarea gunoiului menajer si celui medical - serviciile vor fi prestate de o persoana calificata.

Număr anunț
DA26454418
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 19080302)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.162,50 RON
Valoare atribuită
19.162,50 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.162,50 RON

din 19.162,50 RON estimat