Atribuită
Cumpărare directă
LAMAI MAYER TR KG CI VRAC TPS LAPTE CONSUM SEMID.1, TPS FAINA ALBA 000 1KG ORLANDO STAFIDE BRUNE1KG SECRETUL BUNICII DROJDIE UNIREA PENTRU CREME 500G IZVORUL ALB NECARB.0,5PET BORSEC APA CARBO. 0,5PET FUZETEA PIERS-HIBISC0,5PE FUZETEA MANGO ANANAS0,5PE FUZETEA LIME MENTA 0,5PE FUZETEA LAM LEMONGR.0,5PE FUZETEA FR.PADURE 0,
- Număr anunț
- DA26442810
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618,02 RON
- Valoare atribuită
- 618,02 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.