Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE SI REPARATII 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) vopsea pitura(10buc x10.09lei), diluant 1l(3buc x8.41lei), banda mascare(1buc x10.09lei), spuma poliuretan(2buc x19.33lei), silicon sanitar(1buc x13.45lei), placa rigips(3buc x31.94lei), super rigips 5kg(1buc x17.65lei), autofiletante 3.5x35-1000(1buc x42.02lei), adeziv cm9(1buc x21.01lei), usa glisanta(1buc x113.45lei), opritor de usa(5buc x6.73lei), foarfeca crengi(1buc x68.91lei), foarfeca gard viu(2buc x58.83lei) Pret-698.50lei

Număr anunț
DA26458031
Autoritate contractantă
CENTRUL REZIDENTIAL PENTRU PERSOANE VARSTNICE DEPENDENTE SF MARIA (CUI 34208996)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,50 RON
Valoare atribuită
698,50 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,50 RON

din 698,50 RON estimat