Atribuită Cumpărare directă

achizitie 4 buc statie de calcat PHILIPS GC8942/20 PerfectCare Expert Plus, 2100W, 480g/min, 1.8l, talpa SteamGlide Advanced, alb-albastru

Număr anunț
DA26441373
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.216,56 RON
Valoare atribuită
3.216,56 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.216,56 RON

din 3.216,56 RON estimat