Atribuită Cumpărare directă

PACHET AMENAJARE LOC DE JOACA CONSTA: COMPLEX DE JOACA (COD 113)......................................................................1 BUC X 32000 LEI COVOR TARTAN TURNAT CU GROSIME DE 3CM...........................................270 MP X 168 LEI

Număr anunț
DA26456235
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.360 RON
Valoare atribuită
77.360 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.360 RON

din 77.360 RON estimat