Atribuită
Cumpărare directă
ACE PROFESSIONAL INALB. 4 CIF CREAM SPRING MAX POW CIF LICH.ABR.LEM.500ML CIF POWER SHINE ANTI-CAL. RIVEX CASA FL.SMARALD4L RIVEX CASA FLORAL 4L CIF SPR.MOBILA 400ML CLIN UNIV.BLUE PISTOL500M CLIN WINDOWS LEMON PISTOL CIF DET.BAIE 2 IN 1 5L MR.PROPER SANITAR 5L NUFAR PT FAIANTA 1L BREF POWER ACTIV LEMON4X5 NUFAR DETARTR.ULTRA750ML S-B LAVETA ABSORBANTA 5BU S-B LAVETA UMEDA 7 BUC S-B BUR SAGOMAT STD 4BUC DISKPAX SAP.ANTIBACTERIAN JUART.H.IG.MAXI JUMBO2STR CLEANIC PRESTO SERV.UNIV. DETTOL TRIG.REFRE.GR.APP. IGIENOL DEZINF.UN.BL.4L IGIENOL SV.DEZINF.SUPRAF. JASOL PAST.DEZINF.145BUC DETOLL SAP.L.MOIST.ALOE 2 DETTOL SAPUN LICHID CHAM. VILEDA SISTEM CURATENIE T VILEDA REZERVA MOP EASY T
- Număr anunț
- DA26460777
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,32 RON
- Valoare atribuită
- 833,32 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.