Atribuită Cumpărare directă

Sapa egalizare, interior / exterior, pentru trafic intens, 30 kg/sac - 2100 kg; Sapa autonivelanta CN 68, interior, 25 kg/sac - 1600 kg; Gletul GM-20, pe baza de ipsos, interior, 25 kg/sac - 1000 kg; Gresie exterior / interior portelanata, bej, mata, 33 x 33 cm - 138.55 mp; Adeziv gresie si faianta Microgranular, alb, pentru interior, 25 kg/sac - 1000 kg; Diblu metalic pentru rame F 10 M, 10 x 152 mm - 100 buc; Diblu metalic pentru cavitati, cu surub metric, 6 x 80 mm - 100 buc; Adeziv polistiren, interior / exterior, 25 kg - 500kg; Placa gips carton tip F protectie foc Rigips RF 12.5 x 1200 x 2600 mm - 80 buc; Placa gips carton tip A Rigips RB 12.5 x 1200 x 2000 mm - 40 buc; Spuma poliuretanica pentru montaj, cu aplicare manuala, TS 61, 750 ml - 20 buc; Oglinda decorativa X004, semiarcada, 45 x 60 cm - 21 buc; Corp iluminat LED Hepol 56W 1500 mm IP65 lumina rece - 20 buc; Corp de iluminat LED Hepol 21W 59 cm IP65 lumina rece - 42 buc.

Număr anunț
DA26462993
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.694,45 RON
Valoare atribuită
16.694,45 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.694,45 RON

din 16.694,45 RON estimat