Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: SSD WD Blue 3D NAND 500GB SATA-III 2.5 inch Specificatii: General Tip SerieConsumer Recomandat pentru GamingNu SeriaBlue Tip SSDIntern Form factor2.5 inch Triple-level CellDa InterfataSATA-III Capacitate500 GB Arhitectura15 nm Suport NVMeNu Viteze de lucru Random 4KB scriere84K IOPS max. Random 4KB citire95K IOPS max. Scriere max.Pana la 530 MB/s Citire max.Pana la 560 MB/s Caracteristici Greutate37.4 g MTBF1.750.000 ore Dimensiuni100.2 x 69.85 x 7 mm (TBW) Total Bytes Written200 TB
- Număr anunț
- DA26431275
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.183,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.183,10 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.