Atribuită Cumpărare directă

Amestec etalon CO2 - He, cu certificat individual de analiza ISO6141 Compozitie: 0.36% CO2, rest Heliu Butelie: 50 litri Acuratete analitica: ± 2% rel Toleranta: ± 5% rel Conexiune: Nr. 14 conform DIN 477 Presiune: 150 bar Stabilitate: 36 luni de la data fabricatie. Persoana de contact: Loredana Vasilescu: 0746.861168

Număr anunț
DA26441833
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510 RON
Valoare atribuită
1.510 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510 RON

din 1.510 RON estimat