Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări de reparații efectuate la corpurile de iluminat . Acestea vor include inlocuirea de fire electrice , inlocuirea de papuci de legătură, remedierea contactelor imperfecte , precum si alte lucrări necesare funcționării corespunzătoare a corpurilor de iluminat tip LED
- Număr anunț
- DA26454250
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.