Atribuită Cumpărare directă

ULEI ELF 10W40 TD / 5 LTR - 3 buc la pretul de 70.59 lei/buc -cf. referat 16394/29.09.2020- Parc Auto

Număr anunț
DA26467941
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,77 RON
Valoare atribuită
211,77 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,77 RON

din 211,77 RON estimat