Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : hartie copiator, file protectie, cartus Brother TN1090, sageti rosii si albastre, cilindru Brother DR1090

Număr anunț
DA26463311
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,20 RON
Valoare atribuită
560,20 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,20 RON

din 560,20 RON estimat