Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de transport pacienti hemodializati
- Număr anunț
- CN1092780
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.032.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171345
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 352293-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271474
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
15.06.2026 15:05Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
0 RON
din 4.032.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 4.032.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.