Atribuită Cumpărare directă

Bateriile Caranda 1 buc 12V 75Ah 750ACaranda Suprema 2buc 12v 155Ah1000A Caranda HD 2buc 12v 180Ah1100A-Caranda HD 1buc 12v 14Ah Yucell YS12-14L-BS

Număr anunț
DA26438971
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597 RON
Valoare atribuită
1.597 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597 RON

din 1.597 RON estimat